“Operetta” nomli teatrga tashrif
Suv xo‘jaligini tashkil etish va boshqarish fakulteti “Tillar” kafedrasida ma’naviy-ma’rifiy ishlar samaradorligini oshirishga qaratilgan kafedraning professor-o‘qituvchilari ishtirokida bir qator ma’naviy tadbirlar amalga oshirilib kelinmoqda.
2021 yil 11 mart kuni "Tillar" kafedrasi professor-o‘qituvchilari, gurux murrabiylar va 404, 405, 409 gurux talabalari Toshkent shaxrida joylashgan “Operetta” nomli teatrga tashrif buyurdilar. Ushbu kuni talabalar va kafedra professor-o‘qituvchilar “Ivan Vasilevich o‘z kasbini o‘zgartiradi” nomli komedik-tarbiyaviy ahamiyatga ega bo‘lgan qiziqarli spektaklni tomosha qilib madaniy xordiq chiqardilar. Spektakl barchada katta tassurot qoldirdi.

Посещение театра музыкальной комедии (оперетты)
Кафедра языков факультета организации и управления водным хозяйством осуществляет ряд духовно-просветительских мероприятий с участием профессорско-преподавательского состава кафедры, направленных на повышение эффективности духовно-воспитательной работы.
11 марта 2021 года профессорско-преподавательский состав кафедры языков, кураторы и студенты 404, 405 и 409 групп посетили Государственный театр музыкальной комедии (оперетты). В этот день студенты и преподаватели кафедры посмотрели спектакль «Иван Васильевич меняет профессию». Спектакль произвел на всех огромное впечатление.