2020-2021 oʻquv yili bitiruvchilarini ishga taqsimlash bo‘yicha “Karyera kuni-2021” mehnat yarmarkasi o‘tkazildi
“Karyera kuni-2021” mehnat yarmarkasida Buxoro shahar bandlik boshqarmasi B.Maxmudov, Buxoro viloyat yer loyiha boʻlinmasi xodimlar boʻlimi boshligʻi L.Avezova, Buxoro hududiy elektr tarmoqlari xodimlar boʻlimi boshligʻi J.Roʻziyev, Buxoro viloyati kadastr agentligi xodimlar boʻlimi inspektori S.Roʻziyeva, Buxoro shahar “Oʻzdaverloyiha”xodimlar boʻlimi mudiri X.Samadova, “Shofirkondavsuvmaxsuspudrat”DUK xodimlar boʻlimi inspektori A.Saidov, “Buxorodonmahsulotlari” AJ xodimlar boʻlimi inspektori R.Saidaxmedov, “Amubuxorokanalqurilish” AJ rais muovini M.Babayev, “Buxorosuvxizmat” MCHJ xodimlar boʻlim boshligʻi M.Radjabova,
Buxoro viloyati Suvoqova DUK muhandisi Oʻ. Amu Buxoro irrigatsiya tizimlari havza boshqarmasi xodimlar boʻlimi boshligʻi A.Joʻrayev, “Romitandavsuvmaxsuspudrat” DUK xodimlar boʻlimi inspektori N.Mamurova, “Buxorodavsuvmaxsuspudrat” DUK xodimlar boʻlimi inspektori R.Axmedova, “Oʻngqirgʻoq” kollektori tizimidan foydalanish boshqarmasi xodimlar boʻlimi inspektori I.Mamatnazarov, Amu Buxoro irrigatsiya tizimlari havza boshqarmasi qoshidagi nasos stansiyalari va energetika boshqarmasi xodimlar boʻlimi boshligʻi R.Raxmonov, “UZCASE” servis O.Aloyev, “Buxoro teleradiokanali” vakillari, muxbirlari va bir qator boshqa ish beruvchi korxona, tashkilot va muassasalar vakillari.
TIQXMMI Buxoro filialidan: barcha direktor oʻrinbosarlari, dekanlar va kafedra mudirlari, Reja va moliya boʻlimi, Kadrlar boʻlimi hamda bakalavriat taʼlim yoʻnalishlari boʻyicha bitiruvchi talabalari qatnashishdi. TIQXMMI Buxoro filialida tashkil etilgan “Karyera kuni-2021” mehnat yarmarkasida 98% bitiruvchilar ish beruvchilar bilan mehnat shartnomalarini tuzishdi. “Karyera kuni-2021” mehnat yarmarkasi o’z maqsadiga erishdi deb bemalol ayta olamiz!

Прошла ярмарка вакансий «День карьеры-2021»
В ярмарке вакансий «День карьеры-2021» приняли участие Б.Махмудов из Бухарского городского отдела занятости, начальник отдела кадров Бухарского областного управления земельного проекта Л.Авезова, начальник управления кадров Бухарских региональных электрических сетей Ж.Рузиев, начальник отдела кадров города Бухары «Уздаверлойиха» Х.Самадова, инспектор отдела кадров ГУП «Шофиркондавсувмакссуспудрат» Саидов А., инспектор отдела кадров АО «Бухарадонмахсулотлари» Саидахмедов Р., заместитель председателя АО «Амубухороканалкурилиш» М.Бабаев, начальник отдела кадров ООО «Бухоросувхизмат» М.Раджабова, инженер Бухарского ГУП Сувокова У., начальник отдела кадров Аму-Бухарского бассейнового управления ирригационных систем А.Жураев, инспектор отдела кадров ГУП «Ромитандавсувмахсуспудрат» Н.Мамурова, инспектор отдела кадров ГУП «Бухарадавсувмакссуспудрат» Р.Ахмедова, инспектор отдела кадров отдела эксплуатации коллекторной системы «Ункиргок» И.Маматназаров, начальник отдела кадров отдела насосных станций и энергетики Аму Бухорского бассейнового управления Рахмонов Р., О.Алоев из службы UZCASE, представители Бухарского филиала ТИИИМСХ: заместители директора, деканы и заведующие кафедрами, плановый и финансовые отделы, отдел кадрами и выпускники направления бакалавриатуры.
На ярмарке вакансий «День карьеры-2021», организованной Бухарским филиалом TИИИМСХI, 98% выпускников подписали трудовые договоры с работодателями.