Hamkorlik-muvaffaqiyatlar garovi
2021-yil 20-fevral kuni soat 11:00da “Turon bank” ATB ilmiy - innovatsiya o‘quv xonasida “Suv xo‘jaligini tashkil etish va boshqarish” fakulteti professor-o‘qituvchilari, doktorantlar hamda talaba yoshlar uchun navbatdagi seminar-trening bo‘lib o‘tdi. Seminarda "Turon bank" ATB Chakana xizmatlar departamenti direktori Ravshan Shuxratovich Fayziev ma’ruza qildi. Seminarni “Suv xo‘jaligini tashkil etish va boshqarish” fakulteti dekani R.Xakimov kirish so‘zi bilan ochib berdi.
Seminarda Bank tizimida yuz berayotgan o‘zgarishlar, amalga oshirilayotgan islohotlarning mazmun-mohiyati, bank tizimida amalga oshirilayotgan operatsiyalar, bugungi kunda bank tizimida faoliyat olib borayotgan hodimlarga qo‘yilayotgan talablar to‘g‘risida atroflicha ma’lumotlar berildi. Seminarda ishtirokchilar tomonidan o‘zlarini qiziqtirgan savollarga to‘liq javoblar olishdi, shuningdek, tadbir qizg‘in bahs-munozaralar asosida o‘tdi.

Сотрудничество - залог успеха
20 февраля 2021 года в 11:00 в научно-практическом инновационном центре АКБ «Турон Банк» прошел очередной семинар-тренинг для преподавателей, докторантов и студентов факультета организации и управления водным хозяйством. На семинаре выступил Равшан Шухратович Файзиев, Директор Департамента розничных услуг АКБ «Турон Банк». Семинар открыл декан факультета организации и управления водным хозяйством Р. Хакимов.
На семинаре была представлена ​​подробная информация об изменениях, происходящих в банковской системе, сути проводимых реформ, операциях, проводимых в банковской системе, требованиях к сотрудникам, работающим в банковской системе.