Рақамли транформация ва муваффақият алгоритми
2021 йил 10 апрел куни “Сув хўжалигини ташкил этиш ва бошқариш” факультети биносидаги АТБ “Туронбанк” хонасида навбатдаги семинар бўлиб ўтди.Семинарда “Рақамли транформация ва муваффақият алгоритми” мавзусида АТБ “Туронбанк” Бошқарув раисининг хорижий маслаҳатчиси Андрей Михайлович Светличный маъруза қилди.
Семинарда дунё иқтисодиётининг истиқболлари, келажак кадрларига қўйиладиган талаблар, муваффақият қазониш учун мавжуд қоидалар тўғрисида қизиқарли маълумотлар берди. Яқин истиқболда транформация бўладиган касблар тўғрисида фикрлар билдирилди. Семинар барча иштирокчиларга, жумладан факультет профессор-ўқитувчилари, магистр ва талабалари учун фойдали бўлди.

Цифровая трансформация и алгоритм успеха
10 апреля 2021 года в учебной аудитории АКБ «Туронбанк» факультета организации и управления водным хозяйством прошел очередной семинар. Зарубежный советник председателя правления АКБ «Туронбанк» Светличный Андрей Михайлович выступил на семинаре с докладом на тему «Цифровая трансформация и алгоритм успеха».
На семинаре была представлена интересная информация о перспективах развития мировой экономики, требованиях, предъявляемым к будущим кадрам, существующих правилах успеха. Были высказаны мнения о профессиях, которые будут трансформированы в ближайшее время. Семинар был полезен для всех участников, включая преподавателей, магистров и студентов.